Мультипіч Philips HD9252/90 (EU)
Під замовлення
Код товару: 834851
Мультипіч Philips HD9252/90 (EU)
Під замовлення
Код товару: 834851
10 056
грн
11 315 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 663 грн
Захист від браку
663 грн
Чистий спокій
1 206 грн
Гарантія 2 роки
від 1 105 грн
Захист від браку
1 105 грн
Чистий спокій
1 608 грн
| Тип керування | Сенсорне |
|---|---|
| Кількість режимів | 7 |
| Тип покриття чаші | Антипригарне |
| Об’єм чаші | 4.0 л |
| Потужність | 1400 Вт |
| Кількість чаш | 1 |
| Технічні особливості | Дисплей, Індикатор нагріву, Знімна чаша, Гриль, Таймер |
| Вага | 4.55 кг |
| Розмір | 360 x 264 x 295 мм |
| Колір | Black |
Купити в кредит
Мультипіч Philips HD9252/90 (EU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом



