Кухонний комбайн KitchenAid 2.1 л 5KFP0921EPT Pistachio (UA)
Особливості:
Кухонний комбайн KitchenAid 2,1 л 5KFP0921EPT Pistachio
KitchenAid 5KFP0921EPT — кухонний комбайн об'ємом 2,1 л у ніжному фісташковому виконанні Pistachio потужністю 250 Вт. Виразний відтінок підкреслює фірмовий стиль KitchenAid і прикрашає будь-яку кухню. Чаша об'ємом 2,1 л підходить для приготування порцій середнього розміру — сальси, хумусу, дресингів і нарізаних овочів.

Три диски і ніж для нарізки, шатківниці і подрібнення
У комплекті — три диски зі нержавіючої сталі для нарізки і шатківниці і стандартний ніж для подрібнення і пюрування. Три режими — On, Off і Pulse — дозволяють точно контролювати ступінь подрібнення. Система безпеки блокує запуск при неправильному встановленні.

Три режими і система безпеки для зручного щоденного використання
Деталі BPA-free і придатні для посудомийної машини. 5KFP0921EPT — для тих, хто хоче більший об'єм і виразний фісташковий колір KitchenAid у якісному і компактному кухонному комбайні.

Чому варто купити KitchenAid 5KFP0921EPT Pistachio в Appleroom
Купуючи KitchenAid 5KFP0921EPT Pistachio в Apple Room, ви отримуєте оригінальний пристрій із гарантією якості та перевіреним походженням. Apple Room пропонує швидку доставку по Україні, зручні способи оплати та професійну консультацію. Обираючи Apple Room, ви обираєте правильний догляд, сучасні технології і впевненість у результаті без компромісів.
| Потужність | 250 Вт |
|---|---|
| Кількість режимів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об’єм чаші | 2.1 л |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Тип живлення | Від мережі |
| Насадки | Для збивання, Терка/шинковка, Для замішування тіста |
| Колір | Pistachio |
| Розмір | 420 х 195 х 195 мм |
| Вага | 3.3 кг |







