Кавоварка крапельна SMEG DCF02BLEU Black
В наявності
Код товару: 825520
Кавоварка крапельна SMEG DCF02BLEU Black
В наявності
Код товару: 825520
8 679
грн
9 812 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 660 грн
Захист від браку
660 грн
Чистий спокій
1 199 грн
Гарантія 2 роки
від 1 100 грн
Захист від браку
1 100 грн
Чистий спокій
1 599 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Тип кави | Мелена |
|---|---|
| Тип керування | Кнопкове |
| Об'єм резервуара для води | 1.4 л |
| Тиск пари | 15 бар |
| Напої | Американо |
| Технічні особливості | Знімний резервуар для води, Знімний глек для кави |
| Потужність | 1050 Вт |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Розмір | 361 x 256 x 245 мм |
| Вага | 3.4 кг |
| Колір | Black |
8 679 грн
9 812 грн
Купити в кредит
Кавоварка крапельна SMEG DCF02BLEU Black
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




