Dual Sim Apple iPhone XS Max 512GB Space Gray
Під замовлення
Код товару: 00202
Dual Sim Apple iPhone XS Max 512GB Space Gray
Під замовлення
Код товару: 00202
59 796
грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 6.5" |
|---|---|
| Процесор | Apple A12 Bionic |
| Формат SIM-карти | Dual Sim |
| Об'єм пам'яті | 512GB |
| Основна камера | 12 + 12 Мп |
| Фронтальна камера | 7 Мп |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Колір | Space Gray |
| Акумулятор | 3174 mAh |
| Вага | 208 г |
| Розмір | 157.5 х 77.4 х 7.7 |
| Екран | Super Retina HD(2688х1242) |
Купити в кредит
Dual Sim Apple iPhone XS Max 512GB Space Gray
+ роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

