Акустика Harman Kardon Citation Tower Black (HKCITATIONTWRBLKEU)
Під замовлення
Код товару: 811108
Акустика Harman Kardon Citation Tower Black (HKCITATIONTWRBLKEU)
Під замовлення
Код товару: 811108
90 549
грн
104 131 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 9 009 грн
Чистий спокій
9 009 грн
Гарантія 2 роки
від 12 012 грн
Чистий спокій
12 012 грн
| Сумарна потужність | Від 101 до 200 Вт |
|---|---|
| Тип живлення | Від мережі |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Захист від вологи | Ні |
| Потужність звуку | 200 Вт |
| Вага | 19 кг |
| Розмір | 347 x 1160 x 347 мм |
| Колір | Black |
Купити в кредит
Акустика Harman Kardon Citation Tower Black (HKCITATIONTWRBLKEU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




