Масове виробництво смарт-годин Apple Watch почнеться в січні

2018-04-30

Масове виробництво смарт-годин Apple Watch почнеться в січні

Один з основних підрядників Apple, компанія Quanta Computer, почне збірку смарт-годин Apple Watch на початку наступного року. За повідомленням тайванської газети United Daily News, початкові обсяги виробництва пристрою складуть від 3 до 5 мільйонів екземплярів.

Повідомляється, що старт виробництва Apple Watch заплановано на січень. В даний час Quanta Computer вже веде активну підготовку, що виражається, зокрема, і в наборі нових робітників. За даними джерел, кількість співробітників на виробництві зросла з 3000 до 10 000.

Відповідно до угоди, Quanta Computer не має права займатися складанням виробів, які будуть конкурувати з Apple Watch. Дуже може бути, що такий пункт договору виявився неприйнятний для другого ймовірного постачальника Inventec, в результаті чого всі замовлення перейшли до Quanta Computer.

За наявними відомостями, впродовж 2015 LG Display повинна щомісячно поставляти для Apple Watch приблизно 5 млн екранів. Таким чином, протягом 2015-го американський гігант комп'ютерної електроніки розраховує продати не менше 50-60 млн годин. Примітно, Apple вирішила не використовувати у своєму носимом пристрої дисплеї Samsung. Хоча повністю відмовитися від послуг основного конкурента не вдалося. За деякими даними, Samsung Electronics буде збирати для Apple Watch високоінтегрірованную систему в корпусі (system-in-package, SiP) S1.

Модель смарт-годин Apple з розміром корпусу 38 мм оснащена екраном діагоналлю 1,3 дюйма дозволом 240 х 320 пікселів (299 ppi), а більш габаритна модель отримала дисплей діагоналлю 1,5 дюйма того ж дозволу (261 ppi). В обох модифікаціях використовуються гнучкі екрани, виконані за технологією AMOLED. Захист матриці забезпечує міцне сапфірове скло, постачальником якого виступає GT Advanced.

За підрахунками аналітиків, екран в зборі, з усіма складовими частинами, для Apple Watch розміром 42 мм коштує $ 27,41. При цьому вартість самого дисплея дорівнює $ 7,86, а ось сенсорна панель з сапфіровим склом обходиться в $ 19,55. Відомо, що годинник розташовують 4 і 8 ГБ вбудованої пам'яті і 512 МБ оперативної пам'яті.

За непідтвердженими поки даними, Apple Watch надійдуть у продаж у лютому 2015 року.