iPhone XR вийде в двох нових кольорах

2019-05-12

Сьогодні стало відомо, що Apple почала виробництво процесорів A13 для смартфонів 2019 року, а портал Macotakara доповнив цю інформацію.«Згідно з надійних джерел в ланцюжку поставок, 6,1-дюймова модель iPhone 2019 року зі LCD-дисплеєм буде представлена в 6 кольорах. При цьому зелений і лавандовий прийдуть на зміну коралового і синього », - повідомляє Macotakara. 

Згідно зі звітом японського порталу, наступник iPhone XR буде доступний в шести кольорах, включаючи білий, чорний, жовтий і червоний, а також в двох нових кольорах - зеленому і лавандовому.

iPhone XR став другим смартфоном Apple, після iPhone 5C, який був доступний в різних кольорах, крім чорного, білого і золотого. Корпорація з Купертіно регулярно використовує колірну гамму iPhone XR в якості маркетингового інструменту для просування пристрою, як, наприклад, в рекламному ролику «Кольоровий потік», випущеному в минулому році.Очікується, що в цьому році наступник iPhone XR буде оснащений новим процесором Apple A13, а також двома камерами на задній панелі. Серед інших функцій аналітики припускають впровадження двосторонньої бездротової зарядки, оновлене розташування антен і більший обсяг акумулятора.