Планшет Samsung Galaxy Tab S11 5G 12/128GB Gray (SM-X736BZAR)
В наличии
Код товару: 880673
Планшет Samsung Galaxy Tab S11 5G 12/128GB Gray (SM-X736BZAR)
В наличии
Код товару: 880673
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 11" |
|---|---|
| Тип дисплея | AMOLED |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Стилус | У комплекті |
| Сеть | Wi-Fi + 5G |
| Объем памяти | 128GB |
| Оперативная память | 12GB |
| Фронтальная камера | 12 Мп |
| Основная камера | 13 Мп |
| Процессор | MediaTek Dimensity |
|---|---|
| Модель процесора | Dimensity 9400+ |
| Датчики | Гіроскоп, Геомагнітний датчик, Датчик освітленості, Датчик Холла, Датчик повертання екрана |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth |
| Ємність акумулятора | 8400 мАг |
| Биометрическая защита | Сканер відбитків пальців |
| Материал корпуса | Метал |
| Размер | 165.3 x 253.8 x 5.5 мм |
| Вага | 484 г |
| Цвет | Gray |
0 грн
Купить в кредит
Планшет Samsung Galaxy Tab S11 5G 12/128GB Gray (SM-X736BZAR)
+ года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






