Планшет Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 6/128GB CoralRed (SM-X406BZRR)
В наличии
Код товару: 880676
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 6/128GB CoralRed (SM-X406BZRR)
В наличии
Код товару: 880676
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 10.9" |
|---|---|
| Тип дисплея | TFT |
| Роздільна здатність | 2112 x 1320 |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Стилус | У комплекті |
| Сеть | Wi-Fi + 5G |
| Объем памяти | 128GB |
| Оперативная память | 6GB |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Процессор | Samsung Exynos |
|---|---|
| Модель процесора | 1380 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Геомагнітний датчик, Датчик освітленості, Датчик Холла, Датчик повертання екрана |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth |
| Ємність акумулятора | 8000 мАг |
| Биометрическая защита | Сканер відбитків пальців |
| Материал корпуса | Метал |
| Размер | 254.3 х 165.8 х 6.6 мм |
| Вага | 524 г |
| Цвет | Red |
0 грн
Купить в кредит
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 Lite 5G 6/128GB CoralRed (SM-X406BZRR)
+ года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом







