Кофемашина Saeco GranAroma SM6480/00 (EU)
В наличии
Код товару: 825000
Кофемашина Saeco GranAroma SM6480/00 (EU)
В наличии
Код товару: 825000
35 999
грн
40 149 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 2 420 грн
Защита от дефектов
2 420 грн
Полная защита
5 493 грн
Гарантия 2 года
від 3 740 грн
Защита от дефектов
3 740 грн
Полная защита
8 489 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Тип кофе | Мелена, Зернова |
|---|---|
| Тип управления | Сенсорне |
| Объем резервуара для воды | 1.8 л |
| Давление пары | 15 бар |
| Емкость контейнера для зерен | 300 г |
| Напитки | Латте, Эспрессо, Ристрето, Капучино, Американо, Горячая вода, Кафе крема, Лате макіато, Еспресо лунго, Гаряче молоко, Кава з молоком, Спінене молоко, Еспресо макіато |
| Функции | Можливість програмування напою, Вибір обсягу порції, Одночасне приготування 2 чашок кави, Протикрапельна система, Регулювання міцності кави, Регулювання ступеня мелення, Регулювання температури, Автоматичне очищення від накипу, Енергоощадний режим, Подавання гарячої води для чаю, Попереднє змочування, Регульована висота дозатора/підставки, Регулювання жорсткості води, Автоматичне промивання пристрою, Регулювання кількості піни, Регулювання кількості молока |
| Технические особенности | Ємність для молока, Вбудована кавомолка, Місце під фільтр для води, Знімний заварювальний блок |
|---|---|
| Мощность | 1500 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Размер | 262 x 448 x 383 мм |
| Вага | 9 кг |
| Цвет | Black |
| Кофемашины |
35 999 грн
40 149 грн
Купить в кредит
Кофемашина Saeco GranAroma SM6480/00 (EU)
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




