Кофемашина Gaggia Magenta Milk Black (RI8701/01) (UA)
В наличии
Код товару: 814794
Кофемашина Gaggia Magenta Milk Black (RI8701/01) (UA)
В наличии
Код товару: 814794
25 499
грн
28 049 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 2 420 грн
Защита от дефектов
2 420 грн
Полная защита
5 493 грн
Гарантия 2 года
від 3 740 грн
Защита от дефектов
3 740 грн
Полная защита
8 489 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Тип кофе | Мелена, Зернова |
|---|---|
| Тип управления | Сенсорне |
| Объем резервуара для воды | 1.8 л |
| Давление пары | 15 бар |
| Емкость контейнера для зерен | 250 г |
| Напитки | Эспрессо, Ристрето, Капучино, Американо, Горячая вода, Еспресо лунго, Гаряче молоко, Кава з молоком |
| Функции | Можливість програмування напою, Вибір обсягу порції, Одночасне приготування 2 чашок кави, Протикрапельна система, Регулювання міцності кави, Регулювання ступеня мелення, Автоматичне очищення від накипу, Подавання гарячої води для чаю, Попереднє змочування, Регульована висота дозатора/підставки, Автовимикання, Автоматичне промивання пристрою |
| Технические особенности | Ємність для молока, Вбудована кавомолка |
|---|---|
| Мощность | 1900 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Размер | 224 x 357 x 435 мм |
| Вага | 7.7 кг |
| Цвет | Black |
| Кофемашины |
25 499 грн
28 049 грн
Купить в кредит
Кофемашина Gaggia Magenta Milk Black (RI8701/01) (UA)
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом


