Apple MacBook Pro 14" Space Gray M2 Pro 16/512 10CPU 16GPU (MPHE3) 2023 бу
В наличии
Код товару: 826094
Apple MacBook Pro 14" Space Gray M2 Pro 16/512 10CPU 16GPU (MPHE3) 2023 бу
В наличии
Код товару: 826094
Колір:
Об'єм пам'яті:
Процесор:
Оперативна пам'ять:
57 330
грн
63 063 грн
Також рекомендуємо:
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 14" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1924 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Процессор | Apple M2 Pro |
| Конфигурация процессора | 10 CPU / 16 GPU CORE |
| Оперативная память | 16GB |
| Объем памяти | 512GB |
| Видеокарта | Apple M2 Pro |
|---|---|
| Размер | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.60 кг |
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
| Интерфейсы | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Год выпуска | 2023 |
| Цвет | Space Gray |
| MacBook бу |
57 330 грн
63 063 грн
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 14" Space Gray M2 Pro 16/512 10CPU 16GPU (MPHE3) 2023 бу
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом







