Apple MacBook Pro 14" Silver M3 Pro 18/1TB 12CPU 18GPU (MRX73) 2023
Под заказ
Код товару: 818190
Apple MacBook Pro 14" Silver M3 Pro 18/1TB 12CPU 18GPU (MRX73) 2023
Под заказ
Код товару: 818190
83 999
грн
93 239 грн
Також рекомендуємо:
Гарантия 1 год
від 3 516 грн
Защита от дефектов
3 516 грн
Експрес замена
13 185 грн
Защита экрана
11 427 грн
Гарантия 2 года
від 5 274 грн
Защита от дефектов
5 274 грн
Експрес замена
17 580 грн
Защита экрана
14 284 грн
Способы доставки:
Особливості:
| Диагональ экрана | 14" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Процессор | Apple M3 Pro |
| Конфигурация процессора | 12 CPU / 18 GPU CORE |
| Оперативная память | 18GB |
| Объем памяти | 1TB |
| Видеокарта | Apple M3 Pro |
|---|---|
| Размер | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.61 кг |
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
| Интерфейсы | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Год выпуска | 2023 |
| Цвет | Silver |
Купить в кредит
Apple MacBook Pro 14" Silver M3 Pro 18/1TB 12CPU 18GPU (MRX73) 2023
+ 2 роки года гарантии
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






