Електрочайник SMEG (KLF03WHMEU) (Matte White)
В наявності
Код товару: 830728
Електрочайник SMEG (KLF03WHMEU) (Matte White)
В наявності
Код товару: 830728
8 081
грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 660 грн
Захист від браку
660 грн
Чистий спокій
1 497 грн
Гарантія 2 роки
від 1 100 грн
Захист від браку
1 100 грн
Чистий спокій
2 296 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
|---|---|
| Об'єм резервуара для води | 1.7 л |
| Потужність | 2400 Вт |
| Безпека | Автоматичне відключення, Захист від перегріву |
| Технічні особливості | Відключення при закипанні, Відключення при відсутності води, Фільтр проти накипу, Прогумовані ніжки |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Довжина кабеля | 0.8 м |
| Розмір | 248 x 226 x 171 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | Matte White |
8 081 грн
Купити в кредит
Електрочайник SMEG (KLF03WHMEU) (Matte White)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




