Samsung Galaxy S25 12/128GB Icyblue (SM-S931BLBD) бу, 10/10
В наявності
Код товару: 850530
Samsung Galaxy S25 12/128GB Icyblue (SM-S931BLBD) бу, 10/10
В наявності
Код товару: 850530
Колір:
Об'єм пам'яті:
Оперативна пам'ять:
Стан:
20 854
грн
22 932 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 2 205 грн
Захист від браку
2 205 грн
Захист екрану
4 278 грн
Гарантія 2 роки
від 3 748 грн
Захист від браку
3 748 грн
Захист екрану
6 880 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Стан | Ідеальний |
|---|---|
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Діагональ екрану | 6.2" |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon |
| Формат SIM-карти | SIM + SIM + eSIM |
| Об'єм пам'яті | 128GB |
| Оперативна пам'ять | 12GB |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
|---|---|
| Основна камера | 50 + 12 + 10 Мп |
| Операційна система | Android |
| Колір | Icyblue |
| Модель смартфону | Samsung Galaxy S25 |
| Тип дисплея | AMOLED |
20 854 грн
22 932 грн
Купити в кредит
Samsung Galaxy S25 12/128GB Icyblue (SM-S931BLBD) бу, 10/10
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом







