Смартфон Samsung Galaxy S24+ 12/256GB Amber Yellow (Global) бу, 10/10
Під замовлення
Код товару: 851774
Смартфон Samsung Galaxy S24+ 12/256GB Amber Yellow (Global) бу, 10/10
Під замовлення
Код товару: 851774
Колір:
Об'єм пам'яті:
Оперативна пам'ять:
Стан:
24 696
грн
27 166 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 2 205 грн
Захист від браку
2 205 грн
Захист екрану
4 675 грн
Гарантія 2 роки
від 3 748 грн
Захист від браку
3 748 грн
Захист екрану
7 453 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Стан | Ідеальний |
|---|---|
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Процесор | Samsung Exynos |
| Формат SIM-карти | Nano-Sim + eSim |
| Об'єм пам'яті | 256GB |
| Оперативна пам'ять | 12GB |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
|---|---|
| Основна камера | 50 + 12 + 10 Мп |
| Операційна система | Android |
| Колір | Amber Yellow |
| Модель смартфону | Samsung Galaxy S24+ |
| Тип дисплея | AMOLED |
Купити в кредит
Смартфон Samsung Galaxy S24+ 12/256GB Amber Yellow (Global) бу, 10/10
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




