Смартфон Samsung Galaxy A17 8/256GB Grey (SM-A175FZAE)
Особливості:
Смартфон Samsung Galaxy A17 8/256GB Grey
Samsung Galaxy A17 — актуальний смартфон лінійки Galaxy A, який встановлює новий стандарт у своєму ціновому сегменті. 6.7-дюймовий Super AMOLED-дисплей з частотою оновлення 90 Гц і пластиною Gorilla Glass Victus забезпечує яскраве, чітке і захищене від подряпин зображення. Процесор MediaTek Helio забезпечує плавну щоденну продуктивність.

25W Fast Charging і потрійна камера 50 МП із оптичною стабілізацією
Потрійна камера 50 МП + 5 МП ультраширока + 2 МП макро з оптичною стабілізацією (OIS) — вперше у цьому ціновому сегменті Samsung — забезпечує стабільне відео і нічні фото у 2.5x яскравіші порівняно з попередньою моделлю. Батарея 5000 мАг із 25W Super Fast Charging заряджається до 50% за 30 хвилин. IP54 рейтинг захисту від бризок і пилу.

IP54, Gorilla Glass Victus і 5000 мАг акумулятор для активного дня
Гарантія 6 великих OS оновлень і 6 років патчів безпеки є унікальною пропозицією у цьому класі смартфонів і підтримує цінність покупки на роки. NFC для Samsung Wallet безконтактних платежів. Circle to Search Google для пошуку будь-чого прямо на екрані.

Чому варто купити Samsung Galaxy A17 в Appleroom
Купуючи Samsung Galaxy A17 в Apple Room, ви отримуєте оригінальний пристрій із гарантією якості та перевіреним походженням. Apple Room пропонує швидку доставку по Україні, зручні способи оплати та професійну консультацію. Обираючи Apple Room, ви обираєте правильний догляд, сучасні технології і впевненість у результаті без компромісів.
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
|---|---|
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Роздільна здатність | 2340 x 1080 |
| Тип захисного скла | Corning Gorilla Glass Victus |
| Процесор | MediaTek Helio |
| Формат SIM-карти | Фіз. SIM |
| Об'єм пам'яті | 256GB |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Основна камера | 50 + 5 + 2 Мп |
|---|---|
| Біометричний захист | Сканер відбитків пальців |
| Ємність акумулятора | 5000 мАг |
| Захист від вологи | IP54 |
| Операційна система | Android |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Розмір | 164.4 x 77.9 x 7.5 мм |
| Вага | 190 г |
| Колір | Gray |







