Samsung Galaxy S26 12/256GB Cobalt Violet
В наявності
Код товару: 870920
Samsung Galaxy S26 12/256GB Cobalt Violet
В наявності
Код товару: 870920
Колір:
Об'єм пам'яті:
Оперативна пам'ять:
38 499
грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 2 646 грн
Захист від браку
2 646 грн
Захист екрану
6 306 грн
Гарантія 2 роки
від 4 410 грн
Захист від браку
4 410 грн
Захист екрану
9 922 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
|---|---|
| Діагональ екрану | 6.3" |
| Процесор | Samsung Exynos |
| Формат SIM-карти | Nano-Sim + eSim |
| Об'єм пам'яті | 256GB |
| Оперативна пам'ять | 12GB |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Основна камера | 50 + 12 + 10 Мп |
| Операційна система | Android |
| Колір | Cobalt Violet |
| Модель смартфону | Samsung Galaxy S26 |
| Тип дисплея | AMOLED |
38 499 грн
Купити в кредит
Samsung Galaxy S26 12/256GB Cobalt Violet
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом







