Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi 8/256GB Graphite Gray (VHU6113EU)
Під замовлення
Код товару: 857859
Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi 8/256GB Graphite Gray (VHU6113EU)
Під замовлення
Код товару: 857859
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
13 999
грн
14 849 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 2 197 грн
Захист від браку
2 197 грн
Захист екрану
2 197 грн
Гарантія 2 роки
від 3 736 грн
Захист від браку
3 736 грн
Захист екрану
3 736 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 12.1" |
|---|---|
| Тип дисплея | IPS |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Стилус | Підтримується |
| Мережа | Wi-Fi |
| Об'єм пам'яті | 256GB |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon |
|---|---|
| Модель процесора | 7s Gen 4 |
| Датчики | Акселерометр |
| Інтерфейси | USB Type-C, mini-Jack 3.5, Bluetooth |
| Ємність акумулятора | 12000 мАг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 279.80 x 181.65 x 7.5 мм |
| Вага | 610 г |
| Колір | Graphite Gray |
Купити в кредит
Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi 8/256GB Graphite Gray (VHU6113EU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






