Планшет Samsung Galaxy Tab S11 5G 12/128GB Silver (SM-X736BZSR)
В наявності
Код товару: 880674
Планшет Samsung Galaxy Tab S11 5G 12/128GB Silver (SM-X736BZSR)
В наявності
Код товару: 880674
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 11" |
|---|---|
| Тип дисплея | AMOLED |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Стилус | У комплекті |
| Мережа | Wi-Fi + 5G |
| Об'єм пам'яті | 128GB |
| Оперативна пам'ять | 12GB |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | MediaTek Dimensity |
|---|---|
| Модель процесора | Dimensity 9400+ |
| Датчики | Гіроскоп, Геомагнітний датчик, Датчик освітленості, Датчик Холла, Датчик повертання екрана |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth |
| Ємність акумулятора | 8400 мАг |
| Біометричний захист | Сканер відбитків пальців |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 165.3 x 253.8 x 5.5 мм |
| Вага | 484 г |
| Колір | Silver |
0 грн
Купити в кредит
Планшет Samsung Galaxy Tab S11 5G 12/128GB Silver (SM-X736BZSR)
+ роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






