Мультипіч Philips Ovi Dual Basket AirFryer NA352/00 (EU)
В наявності
Код товару: 847849
Мультипіч Philips Ovi Dual Basket AirFryer NA352/00 (EU)
В наявності
Код товару: 847849
6 249
грн
7 910 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 655 грн
Захист від браку
655 грн
Чистий спокій
1 499 грн
Гарантія 2 роки
від 1 092 грн
Захист від браку
1 092 грн
Чистий спокій
2 299 грн
| Тип керування | Сенсорне |
|---|---|
| Кількість режимів | 8 |
| Тип покриття чаші | Антипригарне |
| Об’єм чаші | 9.0 л |
| Потужність | 2750 Вт |
| Кількість чаш | 2 |
| Вага | 7.85 кг |
| Розмір | 382.5 x 443.9 x 314.2 мм |
| Колір | Black |
6 249 грн
7 910 грн
Купити в кредит
Мультипіч Philips Ovi Dual Basket AirFryer NA352/00 (EU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом



