Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 8/512GB 2020 (MYD92) бу
В наявності
Код товару: 796073
Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 8/512GB 2020 (MYD92) бу
В наявності
Код товару: 796073
Колір:
Об'єм пам'яті:
Процесор:
Оперативна пам'ять:
30 765
грн
33 841 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 13" |
|---|---|
| Тип дисплея | Retina |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Процесор | Apple M1 |
| Конфігурація процесора | 8 CPU / 8 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Об'єм пам'яті | 512GB |
| Модель відеокарти | Apple M1 |
|---|---|
| Розмір | 1.56 x 30.41 x 21.24 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Час роботи від батареї | До 17 годин |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5, Thunderbolt |
| Рік випуску | 2020 |
| Колір | Space Gray |
30 765 грн
33 841 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 8/512GB 2020 (MYD92) бу
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

