Apple MacBook Air 13" M1 8/256 7GPU Gold Late 2020 (MGND3)
В наявності
Код товару: 786609
Apple MacBook Air 13" M1 8/256 7GPU Gold Late 2020 (MGND3)
В наявності
Код товару: 786609
Колір:
32 999
грн
36 299 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
MacBook Air 13" Gold 2020
Кохання не тільки із першого погляду і дотику! Він змусить ваше серденько схвильовано битися: неймовірно функціональний та простий у використанні – створений, аби ваше життя стало максимально комфортним!
Класичний у будові і прогресивний всередині, новий MacBook Air!

Відчуй перевагу!
Колір, що заворожує: завдяки дисплею Retina та технології True Tone кожен піксель виглядає ідеально. Потужний звук - в MacBook Air 2020 встановлено масив зі стереодинаміків і 3 мікрофони зі спрямованим формуванням променя, стереодинаміки та підтримка відтворення контенту у форматі Dolby Atmos. Лиш уявіть наскільки прекрасно він звучить!
Із середини також на межі фантастики: чип M1 та maсOS Big Sur - 17-й і поточний основний випуск операційної системи Apple розроблений для потужної та швидкої роботи.

Класика якості
Apple MacBook Air 13, який найзручніше придбати у магазині або на сайті Appleroom, адже ціна неймовірно вигідна, стане майбутньому власникові хорошим помічником та потішить крутим функціоналом. Колір Gold, у якому виконаний корпус, та класичний дизайн – він вміє вражати за всіма пунктами!

| Діагональ екрану | 13" |
|---|---|
| Тип дисплея | Retina |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Процесор | Apple M1 |
| Конфігурація процесора | 8 CPU / 7 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Об'єм пам'яті | 256GB |
| Модель відеокарти | Apple M1 |
|---|---|
| Розмір | 1.61 x 30.41 x 21.24 см |
| Вага | 1.29 кг |
| Час роботи від батареї | До 15 годин |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5, Thunderbolt |
| Рік випуску | 2020 |
| Колір | Gold |
32 999 грн
36 299 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Air 13" M1 8/256 7GPU Gold Late 2020 (MGND3)
+ 2 роки роки страхівка
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

