Кавоварка ріжкова DeLonghi EC 885 GY (EU)
В наявності
Код товару: 845490
Кавоварка ріжкова DeLonghi EC 885 GY (EU)
В наявності
Код товару: 845490
9 999
грн
10 999 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 661 грн
Захист від браку
661 грн
Чистий спокій
1 497 грн
Гарантія 2 роки
від 1 101 грн
Захист від браку
1 101 грн
Чистий спокій
2 296 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Тип кави | Мелена, Чалди |
|---|---|
| Тип керування | Кнопкове |
| Об'єм резервуара для води | 1.1 л |
| Тиск пари | 15 бар |
| Напої | Еспресо |
| Функції | Вибір обсягу порції, Одночасне приготування 2 чашок кави, Протикрапельна система, Регулювання температури, Регулювання жорсткості води, Автовимикання, Автоматичне промивання пристрою, Подавання пари, Підігрівання чашок |
| Технічні особливості | Знімний піддон для крапель, Знімний резервуар для води |
| Потужність | 1350 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 33 x 14.9 x 30.3 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Колір | Silver |
9 999 грн
10 999 грн
Купити в кредит
Кавоварка ріжкова DeLonghi EC 885 GY (EU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом



