Кавоварка ріжкова DeLonghi EC 685 R (EU)
В наявності
Код товару: 845488
Кавоварка ріжкова DeLonghi EC 685 R (EU)
В наявності
Код товару: 845488
6 799
грн
8 788 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Тип кави | Мелена, Чалди |
|---|---|
| Тип керування | Кнопкове |
| Об'єм резервуара для води | 1.0 л |
| Тиск пари | 15 бар |
| Напої | Еспресо |
| Функції | Вибір обсягу порції, Одночасне приготування 2 чашок кави, Протикрапельна система, Регулювання температури, Регулювання жорсткості води, Автовимикання, Автоматичне промивання пристрою, Подавання пари, Підігрівання чашок |
| Технічні особливості | Знімний піддон для крапель, Знімний резервуар для води |
| Потужність | 1350 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір | 33 x 14.9 x 30.5 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Red |
6 799 грн
8 788 грн
Купити в кредит
Кавоварка ріжкова DeLonghi EC 685 R (EU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом
