Кавомашина SMEG ECF02PGEU Green
В наявності
Код товару: 825519
Кавомашина SMEG ECF02PGEU Green
В наявності
Код товару: 825519
16 999
грн
20 020 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 1 540 грн
Захист від браку
1 540 грн
Чистий спокій
2 596 грн
Гарантія 2 роки
від 2 640 грн
Захист від браку
2 640 грн
Чистий спокій
4 194 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Тип кави | Мелена |
|---|---|
| Тип керування | Кнопкове |
| Об'єм резервуара для води | 1.1 л |
| Тиск пари | 15 бар |
| Напої | Еспресо |
| Функції | Повідомлення про порожній резервуар для води, Сигнал про декальцинацію |
| Технічні особливості | Знімний фільтр для кави, Знімний піддон для крапель, Знімний резервуар для води |
| Потужність | 1350 Вт |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Розмір | 330 x 149 x 329 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Колір | Green |
16 999 грн
20 020 грн
Купити в кредит
Кавомашина SMEG ECF02PGEU Green
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом







