Кавомашина SMEG BCC11WHMEU White Matte
В наявності
Код товару: 825504
Кавомашина SMEG BCC11WHMEU White Matte
В наявності
Код товару: 825504
26 399
грн
29 831 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 2 420 грн
Захист від браку
2 420 грн
Чистий спокій
5 499 грн
Гарантія 2 роки
від 3 740 грн
Захист від браку
3 740 грн
Чистий спокій
8 499 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Тип кави | Зернова |
|---|---|
| Тип керування | Кнопкове |
| Об'єм резервуара для води | 1.4 л |
| Тиск пари | 19 бар |
| Ємність контейнера для зерен | 150 г |
| Напої | Еспресо, Ристрето, Американо, Гаряча вода |
| Функції | Сигнал закінчення кави, Сигнал заповнення контейнера для кавової гущі, Повідомлення про порожній резервуар для води |
| Технічні особливості | Вбудована кавомолка, Знімний піддон для крапель, Знімний заварювальний блок, Знімний резервуар для води |
|---|---|
| Потужність | 1350 Вт |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Розмір | 336 x 180 x 433 мм |
| Вага | 8.4 кг |
| Колір | White |
26 399 грн
29 831 грн
Купити в кредит
Кавомашина SMEG BCC11WHMEU White Matte
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом







