Електрочайник SMEG (KLF03WHEU) (White)
В наявності
Код товару: 817309
Електрочайник SMEG (KLF03WHEU) (White)
В наявності
Код товару: 817309
5 999
грн
7 909 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 664 грн
Захист від браку
664 грн
Чистий спокій
1 207 грн
Гарантія 2 роки
від 1 106 грн
Захист від браку
1 106 грн
Чистий спокій
1 610 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
|---|---|
| Об'єм резервуара для води | 1.7 л |
| Потужність | 2400 Вт |
| Безпека | Автоматичне відключення, Захист від перегріву |
| Технічні особливості | Відключення при закипанні, Відключення при відсутності води, Фільтр проти накипу, Прогумовані ніжки |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина кабеля | 0.8 м |
| Розмір | 246 x 223 x 170 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | White |
5 999 грн
7 909 грн
Купити в кредит
Електрочайник SMEG (KLF03WHEU) (White)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом



