Apple MacBook Pro 16'' Silver i9/16/1TB (MVVM2) 2019 бу
В наявності
Код товару: 788198
Apple MacBook Pro 16'' Silver i9/16/1TB (MVVM2) 2019 бу
В наявності
Код товару: 788198
30 730
грн
33 803 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Наявність Touch ID | Так |
|---|---|
| Рік випуску | 2019 |
| Колір | Silver |
| Обʼєм памʼяті | 1 TB |
| Наявність Touch Bar | Так |
| Процесор | Intel Core i9 processor, 2.3GHz |
| Відеокарта | AMD Radeon Pro 5500M with 4GB of GDDR6 memory |
| Процесор | Intel Core i9 |
| Діагональ екрану | 16" |
30 730 грн
33 803 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 16'' Silver i9/16/1TB (MVVM2) 2019 бу
+ роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

