Apple MacBook Pro 16" Space Black M3 Max 48/1TB 16CPU 40GPU (MUW63) 2023
Під замовлення
Код товару: 818199
Apple MacBook Pro 16" Space Black M3 Max 48/1TB 16CPU 40GPU (MUW63) 2023
Під замовлення
Код товару: 818199
Колір:
Тип скла:
131 599
грн
146 075 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 3 508 грн
Захист від браку
3 508 грн
Експрес заміна
13 155 грн
Захист екрану
11 401 грн
Гарантія 2 роки
від 5 262 грн
Захист від браку
5 262 грн
Експрес заміна
17 540 грн
Захист екрану
14 251 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 16" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3456 x 2234 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | Apple M3 Max |
| Конфігурація процесора | 16 CPU / 40 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 48GB |
| Об'єм пам'яті | 1TB |
| Модель відеокарти | Apple M3 Max |
|---|---|
| Розмір | 1.68 x 35.57 x 24.81 см |
| Вага | 2.16 кг |
| Час роботи від батареї | До 22 годин |
| Інтерфейси | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Рік випуску | 2023 |
| Колір | Space Black |
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 16" Space Black M3 Max 48/1TB 16CPU 40GPU (MUW63) 2023
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






