Apple MacBook Pro 16" Silver M3 Pro 36/512 12CPU 18GPU (MRW63) 2023 бу
В наявності
Код товару: 853305
Apple MacBook Pro 16" Silver M3 Pro 36/512 12CPU 18GPU (MRW63) 2023 бу
В наявності
Код товару: 853305
Колір:
Об'єм пам'яті:
Процесор:
Оперативна пам'ять:
Тип скла:
86 483
грн
90 252 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 16" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3456 x 2234 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | Apple M3 Pro |
| Конфігурація процесора | 12 CPU / 18 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 36GB |
| Об'єм пам'яті | 512GB |
| Модель відеокарти | Apple M3 Pro |
|---|---|
| Розмір | 1.68 x 35.57 x 24.81 см |
| Вага | 2.14 кг |
| Час роботи від батареї | До 22 годин |
| Інтерфейси | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Рік випуску | 2023 |
| Колір | Silver |
86 483 грн
90 252 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 16" Silver M3 Pro 36/512 12CPU 18GPU (MRW63) 2023 бу
+ роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






