Apple MacBook Pro 16" Silver M3 Max 96/2TB 14CPU 30GPU 2023 (Z1AJ00195)
В наявності
Код товару: 820589
Apple MacBook Pro 16" Silver M3 Max 96/2TB 14CPU 30GPU 2023 (Z1AJ00195)
В наявності
Код товару: 820589
Колір:
Тип скла:
255 602
грн
283 710 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 4 385 грн
Захист від браку
4 385 грн
Експрес заміна
13 155 грн
Захист екрану
11 401 грн
Гарантія 2 роки
від 6 578 грн
Захист від браку
6 578 грн
Експрес заміна
17 540 грн
Захист екрану
14 251 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 16" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3456 x 2234 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | Apple M3 Max |
| Конфігурація процесора | 14 CPU / 30 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 96GB |
| Об'єм пам'яті | 2TB |
| Модель відеокарти | Apple M3 Max |
|---|---|
| Розмір | 1.68 x 35.57 x 24.81 см |
| Вага | 2.16 кг |
| Час роботи від батареї | До 22 годин |
| Інтерфейси | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Рік випуску | 2023 |
| Колір | Silver |
255 602 грн
283 710 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 16" Silver M3 Max 96/2TB 14CPU 30GPU 2023 (Z1AJ00195)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






