Apple MacBook Pro 16" Silver M1 Pro 16/512 16GPU (MK1E3) 2021 бу
В наявності
Код товару: 800318
Apple MacBook Pro 16" Silver M1 Pro 16/512 16GPU (MK1E3) 2021 бу
В наявності
Код товару: 800318
Колір:
Об'єм пам'яті:
Процесор:
Оперативна пам'ять:
47 520
грн
52 272 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 16" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3456 x 2234 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | Apple M1 Pro |
| Конфігурація процесора | 10 CPU / 16 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Об'єм пам'яті | 512GB |
| Модель відеокарти | Apple M1 Pro |
|---|---|
| Розмір | 1.68 x 35.57 x 24.81 см |
| Вага | 2.10 кг |
| Час роботи від батареї | До 21 годин |
| Інтерфейси | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Рік випуску | 2021 |
| Колір | Silver |
47 520 грн
52 272 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 16" Silver M1 Pro 16/512 16GPU (MK1E3) 2021 бу
+ роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

