Apple MacBook Pro 14" Space Black M4 Pro 24/1TB 14CPU 20GPU (MX2J3) 2024
Під замовлення
Код товару: 837010
Apple MacBook Pro 14" Space Black M4 Pro 24/1TB 14CPU 20GPU (MX2J3) 2024
Під замовлення
Код товару: 837010
Колір:
Тип скла:
110 999
грн
123 209 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 3 508 грн
Захист від браку
3 508 грн
Експрес заміна
13 155 грн
Захист екрану
11 401 грн
Гарантія 2 роки
від 5 262 грн
Захист від браку
5 262 грн
Експрес заміна
17 540 грн
Захист екрану
14 251 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Тип скла | Standard |
|---|---|
| Діагональ екрану | 14" |
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | Apple M4 Pro |
| Конфігурація процесора | 14 CPU / 20 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 24GB |
| Об'єм пам'яті | 1TB |
|---|---|
| Модель відеокарти | Apple M4 Pro |
| Розмір | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.60 кг |
| Час роботи від батареї | До 22 годин |
| Інтерфейси | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Рік випуску | 2024 |
| Колір | Space Black |
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 14" Space Black M4 Pro 24/1TB 14CPU 20GPU (MX2J3) 2024
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






