Apple MacBook Pro 14" Silver M4 16/1TB 10CPU 10GPU (MW2X3) 2024
Під замовлення
Код товару: 837005
Apple MacBook Pro 14" Silver M4 16/1TB 10CPU 10GPU (MW2X3) 2024
Під замовлення
Код товару: 837005
Колір:
Тип скла:
81 999
грн
91 019 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Тип скла | Standard |
|---|---|
| Діагональ екрану | 14" |
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | Apple M4 |
| Конфігурація процесора | 10 CPU / 10 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Об'єм пам'яті | 1TB |
|---|---|
| Модель відеокарти | Apple M4 |
| Розмір | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.55 кг |
| Час роботи від батареї | До 24 годин |
| Інтерфейси | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Рік випуску | 2024 |
| Колір | Silver |
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 14" Silver M4 16/1TB 10CPU 10GPU (MW2X3) 2024
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






