Apple MacBook Pro 14" Silver M3 Pro 18/512 11CPU 14GPU (MRX63) 2023
В наявності
Код товару: 818187
Apple MacBook Pro 14" Silver M3 Pro 18/512 11CPU 14GPU (MRX63) 2023
В наявності
Код товару: 818187
Колір:
Тип скла:
77 999
грн
86 579 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рік
від 2 860 грн
Захист від браку
2 860 грн
Експрес заміна
13 200 грн
Захист екрану
11 440 грн
Гарантія 2 роки
від 4 620 грн
Захист від браку
4 620 грн
Експрес заміна
17 600 грн
Захист екрану
14 300 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 14" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність | 3024 x 1964 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | Apple M3 Pro |
| Конфігурація процесора | 11 CPU / 14 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 18GB |
| Об'єм пам'яті | 512GB |
| Модель відеокарти | Apple M3 Pro |
|---|---|
| Розмір | 1.55 x 31.26 x 22.12 см |
| Вага | 1.61 кг |
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
| Інтерфейси | HDMI, mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe, SDXC |
| Рік випуску | 2023 |
| Колір | Silver |
77 999 грн
86 579 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 14" Silver M3 Pro 18/512 11CPU 14GPU (MRX63) 2023
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






