Apple MacBook Pro 13 Retina Silver with Touch Bar (MLVP2) 2016
В наявності
Код товару:
Apple MacBook Pro 13 Retina Silver with Touch Bar (MLVP2) 2016
В наявності
Код товару:
64 854
грн
Способи доставки:
Особливості:
- Двухъядерный процессор Intel Core i5 с тактовой частотой 2,9 ГГц
- Ускорение Turbo Boost до 3,3 ГГц
- 8 ГБ памяти 2133 МГц
- SSD-накопитель PCIe ёмкостью 256 ГБ1
- Intel Iris Graphics 550
- Четыре порта Thunderbolt 3
- Touch Bar и Touch ID
| Розмір | 304.1x212.4x14.9 мм |
|---|---|
| Наявність Touch ID | Так |
| Рік випуску | 2016 |
| Колір | Silver |
| Обʼєм памʼяті | 256 GB |
| Наявність Touch Bar | Так |
| Процесор | Intel Core i5 2.9 ГГц / 3.3 ГГц з використанням технології Turbo Boost Об'єм кеш пам'яті 3-го рівня: 4096 Кб |
| Обсяг накопичувача | 256 ГБ ( твердотільна память ) |
| Екран | 13.3 "/ 2560x1600 / IPS Retina Display LED підсвічування, глянцеве покриття |
| Wi-Fi | більше 1 Гбит/с (802.11ac) |
| Вага | 1.37 кг |
| Процесор | Intel Core i5 |
64 854 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 13 Retina Silver with Touch Bar (MLVP2) 2016
+ роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом




