Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 16/256 Late 2020 (Z11B000E3) БУ
В наявності
Код товару: 801932
Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 16/256 Late 2020 (Z11B000E3) БУ
В наявності
Код товару: 801932
Колір:
Об'єм пам'яті:
Процесор:
Оперативна пам'ять:
32 045
грн
35 272 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 Late 2020
Ці фантастичні ноутбуки із чипом Apple М1 – новий крок у світі техніки! Разом із ним усі ваші робочі питання знайдуть потужне та миттєве вирішення, адже продуктивність збільшена у 2,8 разів! Система активного охолодження перешкоджає будь-якому перегріванню та забезпечує високу ефективність, працюючи навіть безперервно!

Нічого неможливого!
Він швидко та якісно виконує найважчі завдання та витримує велике навантаження. Його продуктивність до 2,8 разів вища, ніж у процесорів попереднього покоління. Для Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 Late 2020 нема нічого неможливого! А ще ви вперше зможете використовувати додатки для iPhone і iPad прямо в macOS Big Sur. Найбільший вибір додатків тепер на вашому Mac!

Купуй в Apple Room
Придбати новенький Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 Late 2020 можна у будь-якому магазині мережі Apple Room. Із нами ви будете впевнені у якості та надійності техніки! Замовляйте через сайт або купуйте особисто - ви заслуговуєте лише на найкраще!

| Діагональ екрану | 13" |
|---|---|
| Тип дисплея | Retina |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Процесор | Apple M1 |
| Конфігурація процесора | 8 CPU / 8 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Об'єм пам'яті | 256GB |
| Модель відеокарти | Apple M1 |
|---|---|
| Розмір | 1.56 x 30.41 x 21.24 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Час роботи від батареї | До 17 годин |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5, Thunderbolt |
| Рік випуску | 2020 |
| Колір | Space Gray |
32 045 грн
35 272 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Pro 13" Space Gray M1 16/256 Late 2020 (Z11B000E3) БУ
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

