Apple MacBook Air 15“ Midnight M2 8/256 GB 2023 (MQKW3)
Під замовлення
Код товару: 809971
Apple MacBook Air 15“ Midnight M2 8/256 GB 2023 (MQKW3)
Під замовлення
Код товару: 809971
Колір:
49 699
грн
54 669 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 15" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina |
| Роздільна здатність | 2880 x 1864 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Процесор | Apple M2 |
| Конфігурація процесора | 8 CPU / 10 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 8GB |
| Об'єм пам'яті | 256GB |
| Модель відеокарти | Apple M2 |
|---|---|
| Розмір | 1.15 x 34.04 x 23.76 см |
| Вага | 1.51 кг |
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe |
| Рік випуску | 2023 |
| Колір | Midnight |
Купити в кредит
Apple MacBook Air 15“ Midnight M2 8/256 GB 2023 (MQKW3)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






