Apple MacBook Air 13“ Starlight M3 24/1TB 10GPU 2024 (Z1BA00161)
Немає в наявності
Код товару: 826997
Apple MacBook Air 13“ Starlight M3 24/1TB 10GPU 2024 (Z1BA00161)
Немає в наявності
Код товару: 826997
Колір:
98 799
грн
108 679 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 13" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina |
| Роздільна здатність | 2560 x 1664 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Процесор | Apple M3 |
| Конфігурація процесора | 8 CPU / 10 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 24GB |
| Об'єм пам'яті | 1TB |
| Модель відеокарти | Apple M3 |
|---|---|
| Розмір | 1.13 x 30.41 x 21.5 см |
| Вага | 1.24 кг |
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe |
| Рік випуску | 2024 |
| Колір | Starlight |
Купити в кредит
Apple MacBook Air 13“ Starlight M3 24/1TB 10GPU 2024 (Z1BA00161)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






