Apple MacBook Air 13“ Sky Blue M4 16/512 10GPU 2025 (MC6U4)
В наявності
Код товару: 842448
Apple MacBook Air 13“ Sky Blue M4 16/512 10GPU 2025 (MC6U4)
В наявності
Код товару: 842448
Колір:
Об'єм пам'яті:
Процесор:
Оперативна пам'ять:
57 699
грн
64 046 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 13" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina |
| Роздільна здатність | 2560 x 1664 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Процесор | Apple M4 |
| Конфігурація процесора | 10 CPU / 10 GPU CORE |
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Об'єм пам'яті | 512GB |
| Модель відеокарти | Apple M4 |
|---|---|
| Розмір | 1.13 x 30.41 x 21.5 см |
| Вага | 1.24 кг |
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5, Thunderbolt, MagSafe |
| Рік випуску | 2025 |
| Колір | Sky Blue |
57 699 грн
64 046 грн
Купити в кредит
Apple MacBook Air 13“ Sky Blue M4 16/512 10GPU 2025 (MC6U4)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






