Apple iPad Pro 11-inch Wi‑Fi 256GB Silver (MTXR2)
Під замовлення
Код товару: 00081
Apple iPad Pro 11-inch Wi‑Fi 256GB Silver (MTXR2)
Під замовлення
Код товару: 00081
Способи доставки:
Особливості:
Apple iPad Pro 11-inch Wi‑Fi 256GB Silver (MTXR2)
Сьогодні планшети нового покоління вже можуть конкурувати з ноутбуками у питанні
потужності. Хітовий планшет 2018 року доводить, що це можливо, адже розробка цих
гаджетів вийшла на високий рівень та не збавляє темпу розвитку.

Змініть свої уявлення про планшет
Ідеальний планшет – що необхідно для такого девайсу? Продуктивний та функціональний
процесор, як, наприклад, A12X Bionic у комплектації 4 Гб оперативної пам’яті. З такою
машиною ви завжди будете відчувати переваги нових технологій. Швидкість роботи iPad
Pro 11 просто вражає – ігри, примхливі додатки, редагування фото та відео
неперевершено працюють.

Поєднання стилю та високих технологій
Екран Liquid Retina – також щось неймовірне. Ідеальна передача кольору, технологія
ProMotion, соковиті та яскраві фарби, насолода, яку можна собі дозволити. Зменшені
рамки лише доповнюють iPad Pro 11, адже таким чином компанія добилася збільшення
робочої поверхні екрану, без розширення самої конструкції. Використання Apple Pencil
другого покоління – той додаток, від якого митці графіки точно будуть у захваті.

| Мережа | Wi-Fi |
|---|---|
| Об'єм пам'яті | 256GB |
| Колір | Silver |
| Рік випуску | 2018 |
| Діагональ екрану | 11" |
| Оперативна пам'ять | 4GB |
| Вага (Wi‑Fi) | 468 г |
| Вага (Wi ‑ Fi + LTE) | 468 г |
|---|---|
| Розмір | 247,6 х 178,5 х 5,9 |
| Акумулятор | 8827 mAh |
| Основна камера | 12 Мп |
| Фронтальна камера | 7 Мп |
| Процесор | A12X Bionic |
Купити в кредит
Apple iPad Pro 11-inch Wi‑Fi 256GB Silver (MTXR2)
+ роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом

