Apple iPad 10.9" 64GB Wi-Fi + LTE Blue 2022 (MQ6K3) бу
В наявності
Код товару: 826914
Apple iPad 10.9" 64GB Wi-Fi + LTE Blue 2022 (MQ6K3) бу
В наявності
Код товару: 826914
Колір:
Об'єм пам'яті:
Мережа:
14 520
грн
17 424 грн
Також рекомендуємо:
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 10.9" |
|---|---|
| Тип дисплея | Liquid Retina |
| Роздільна здатність | 2360 x 1640 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Стилус | Підтримується |
| Мережа | Wi-Fi + 4G |
| Об'єм пам'яті | 64GB |
| Оперативна пам'ять | 4GB |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Основна камера | 12 Мп |
| Процесор | Apple A14 Bionic |
|---|---|
| Датчики | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітленості |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth |
| Час роботи від батареї | До 9 годин |
| Біометричний захист | Touch ID |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір | 248.6 х 179.5 х 7 мм |
| Вага | 481 г |
| Колір | Blue |
| Рік випуску | 2022 |
14 520 грн
17 424 грн
Купити в кредит
Apple iPad 10.9" 64GB Wi-Fi + LTE Blue 2022 (MQ6K3) бу
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





