Apple iMac 24” M4 16/512 10GPU Orange 2024 (Z1EW)
В наявності
Код товару: 836882
Apple iMac 24” M4 16/512 10GPU Orange 2024 (Z1EW)
В наявності
Код товару: 836882
Колір:
Об'єм пам'яті:
100 599
грн
110 659 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 3 520 грн
Захист від браку
3 520 грн
Гарантія 2 роки
від 5 280 грн
Захист від браку
5 280 грн
Способи доставки:
Особливості:
| Діагональ екрану | 24" |
|---|---|
| Тип дисплея | Retina 4.5K |
| Роздільна здатність | 4480 x 2520 |
| Тип скла | Standard |
| Процесор | Apple M4 |
| Конфігурація процесора | 10 CPU / 10 GPU CORE |
| Модель відеокарти | Apple M4 |
| Об'єм пам'яті | 512GB |
|---|---|
| Оперативна пам'ять | 16GB |
| Розмір | 54.7 x 46.1 x 14.7 см |
| Вага | 4.44 кг |
| Інтерфейси | mini-Jack 3.5, Thunderbolt |
| Рік випуску | 2024 |
| Колір | Orange |
100 599 грн
110 659 грн
Купити в кредит
Apple iMac 24” M4 16/512 10GPU Orange 2024 (Z1EW)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом


