Акустика JBL Xtreme 4 Blue (JBLXTREME4BLUEUNA)
В наявності
Код товару: 848207
Акустика JBL Xtreme 4 Blue (JBLXTREME4BLUEUNA)
В наявності
Код товару: 848207
10 999
грн
11 499 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 1 200 грн
Чистий спокій
1 200 грн
Гарантія 2 роки
від 1 601 грн
Чистий спокій
1 601 грн
| Час роботи від батареї | До 24 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | Від 20.1 до 50 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Захист від вологи | Так |
| Частота | 70 - 20 000 Гц |
| Вага | 2.112 кг |
| Розмір | 126 x 283 x 122 мм |
| Колір | Blue |
10 999 грн
11 499 грн
Купити в кредит
Акустика JBL Xtreme 4 Blue (JBLXTREME4BLUEUNA)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





