Акустика JBL Partybox Ultimate
Під замовлення
Код товару: 828805
Акустика JBL Partybox Ultimate
Під замовлення
Код товару: 828805
51 999
грн
59 799 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 7 908 грн
Чистий спокій
7 908 грн
Гарантія 2 роки
від 11 011 грн
Чистий спокій
11 011 грн
| Сумарна потужність | Від 501 Вт і більше |
|---|---|
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Захист від вологи | Так |
| Частота | 35 Гц - 20 кГц |
| Вага | 39.5 кг |
| Розмір | 455 x 1049 x 440 мм |
| Колір | Black |
Купити в кредит
Акустика JBL Partybox Ultimate
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






