Акустика JBL Partybox Encore Essential 2 (JBLPBENCOREESS2EP)
Під замовлення
Код товару: 850074
Акустика JBL Partybox Encore Essential 2 (JBLPBENCOREESS2EP)
Під замовлення
Код товару: 850074
13 999
грн
14 949 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 2 602 грн
Чистий спокій
2 602 грн
Гарантія 2 роки
від 4 204 грн
Чистий спокій
4 204 грн
| Час роботи від батареї | Від 10 до 20 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | Від 50.1 до 100 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth |
| Захист від вологи | Так |
| Частота | 40 Гц - 20 кГц |
| Вага | 6.2 кг |
| Розмір | 319.5 x 342 x 260.4 мм |
| Колір | Black |
Купити в кредит
Акустика JBL Partybox Encore Essential 2 (JBLPBENCOREESS2EP)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






