Акустика JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU)
В наявності
Код товару: 848549
Акустика JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU)
В наявності
Код товару: 848549
33 999
грн
34 499 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 5 505 грн
Чистий спокій
5 505 грн
Гарантія 2 роки
від 8 509 грн
Чистий спокій
8 509 грн
| Час роботи від батареї | До 15 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | Від 401 до 500 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | USB, mini-Jack 3.5, Bluetooth |
| Потужність звуку | 400 Вт |
| Частота | 40 Гц - 20 кГц |
| Вага | 25.5 кг |
| Розмір | 415 x 769 x 369 мм |
| Колір | Black |
33 999 грн
34 499 грн
Купити в кредит
Акустика JBL PartyBox 520 (JBLPARTYBOX520EU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






