Акустика JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
В наявності
Код товару: 786287
Акустика JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
В наявності
Код товару: 786287
17 499
грн
20 124 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 4 004 грн
Чистий спокій
4 004 грн
Гарантія 2 роки
від 5 906 грн
Чистий спокій
5 906 грн
| Час роботи від батареї | До 18 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | Від 50.1 до 100 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Захист від вологи | Так |
| Потужність звуку | 100 Вт |
| Частота | 50 Гц - 20 кГц |
| Вага | 17.42 кг |
| Розмір | 489 х 244.5 х 224 мм |
| Колір | Black |
17 499 грн
20 124 грн
Купити в кредит
Акустика JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EP)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом






