Акустика JBL GRIP Blue (JBLGRIPBLU)
В наявності
Код товару: 854790
Акустика JBL GRIP Blue (JBLGRIPBLU)
В наявності
Код товару: 854790
3 599
грн
3 794 грн
Також рекомендуємо:
Гарантія 1 рiк
від 900 грн
Чистий спокій
900 грн
Гарантія 2 роки
від 1 301 грн
Чистий спокій
1 301 грн
| Час роботи від батареї | До 14 годин |
|---|---|
| Сумарна потужність | Від 10.1 до 20 Вт |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Захист від вологи | Так |
| Потужність звуку | 16 Вт |
| Частота | 70 Гц - 20 кГц |
| Вага | 0.385 кг |
| Розмір | 64 x 152.5 x 65.2 мм |
| Колір | Blue |
3 599 грн
3 794 грн
Купити в кредит
Акустика JBL GRIP Blue (JBLGRIPBLU)
+ 2 роки роки гарантії
Для оформлення кредиту від Альфа-банку, залиште заявку натистувши на кнопку "Оформити кредит" і ми з вами зв’яжемося найближчим часом





